صفحه اصلیمشتری خدمات ,خوش آمدید.شما اینجا هستید: آمادگي کره جنوبي براي سرمايه‌گذاري و انتقال تکنولوژي کشاورزي به ايران26/10/1400ورود به سیستم
کد خبر: 13تاریخ انتشار خبر: 20/02/1395 - 15:28تعداد بازدید: 2318

آمادگي کره جنوبي براي سرمايه‌گذاري و انتقال تکنولوژي کشاورزي به ايران

مديرعامل شرکت LS کره جنوبي از آمادگي اين کشور براي سرمايه‌گذاري در ايران و انتقال تکنولوژي به ايران بويژه در بخش کشاورزي خبر داد. "وون لي" در جريان افتتاح اولين تعميرگاه مجاز تراکتور شرکت LS در ايران در مجتمع کشت و صنعت فدک شهرستان زرنديه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)- منطقه مرکزي- افزود: لغو تحريم‌ها عليه ايران توسط آمريکا فرصتي براي تقويت روابط ايران با کشورهايي شد که مصمم به سرمايه‌گذاري در اين کشور هستند.

مديرعامل شرکت LS کره جنوبي از آمادگي اين کشور براي سرمايه‌گذاري در ايران و انتقال تکنولوژي به ايران بويژه در بخش کشاورزي خبر داد.

"وون لي" در جريان افتتاح اولين تعميرگاه مجاز تراکتور شرکت LS در ايران در مجتمع کشت و صنعت فدک شهرستان زرنديه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)- منطقه مرکزي- افزود: لغو تحريم‌ها عليه ايران توسط آمريکا فرصتي براي تقويت روابط ايران با کشورهايي شد که مصمم به سرمايه‌گذاري در اين کشور هستند

وي با ابراز خرسندي از توسعه روابط بين ايران و کره‌جنوبي خصوصا در حوزه کشاورزي اظهار کرد: براي کره‌جنوبي باعث افتخار است که بتواند ضمن سرمايه‌گذاري در ايران نسبت به انتقال تکنولوژي در حوزه تجهيزات و ماشين‌آلات کشاورزي به اين کشور فعاليت داشته باشد

وي خواستار سفر مقامات تجاري و مسئولان دو کشور براي تقويت مناسبات بين ايران و کره جنوبي شد و تصريح کرد: سفر رئيس جمهور کره‌جنوبي به جمهوري اسلامي ايران با نگاه ويژه به بخش کشاورزي موجب سفر هيات‌هاي تجاري همراه رئيس جمهور براي تقويت روابط و مناسبات تجاري بين اين دو کشور در حوزه کشاورزي به شهرستان‌هاي مختلف شده است

مديرعامل شرکت LS کره جنوبي لغو تحريم‌ها را گامي مهم در راستاي گسترش ارتباطات و رفت‌و‌آمد هيات‌هاي تجاري کشورهاي مختلف به ايران دانست و تصريح کرد: با توجه به اينکه ايران به دليل اقليم خاص، سهم بسزايي در توليدات کشاورزي جهان را داراست، لذا گسترش ارتباطات منجر به انتقال تکنولوژي و توسعه تحقيقات کشاورزي خواهد شد.

وي ابراز اميدواري کرد که سفر رئيس جمهور کره جنوبي به جمهوري اسلامي ايران سرآغازي براي گسترش روابط اقتصادي دو کشور شود و موجب تقويت روابطي شود که در گذشته به دليل تحريم‌ها کاهش يافته بود.

وون لي در ادامه با اشاره به فعاليت مجتمع کشت و صنعت فدک در شهرستان زرنديه به عنوان يکي از بزرگترين مجتمع‌هاي فعال حوزه کشاورزي در ايران، تصريح کرد: به لحاظ اينکه اين منطقه از پتانسيل و ظرفيت بالايي در حوزه کشاورزي برخوردار است، لذا استقرار اين مجتمع براي ارائه خدمات به کشاورزان و برخورداري از سهم بالاي توليدات کشاورزي اين منطقه بدرستي انجام شده و جانمايي مطلوبي شکل گرفته است.

وي از مجتمع کشت و صنعت شهرستان زرنديه به عنوان يکي از بزرگترين مجتمع‌هاي کشاورزي کشور ياد کرد که مي‌تواند مقصد خوبي براي سرمايه‌گذاري کره جنوبي در ايران باشد.

وي با تاکيد بر انتقال تکنولوژي کشاورزي به ايران نيز افزود: بنا داريم بزرگترين کارخانه ساخت تراکتور را در اين مجتمع و با مشارکت طرف ايراني احداث کنيم و اولويت ما کيفيت محصولات توليدي با قيمت مناسب و رقابتي است.

به گفته وي، با بهره‌برداري از خط توليد تراکتور در ايران در آينده نزديک شاهد توليد ايراني اين محصول با کيفيت بالا و قيمت مناسب براي کشاورزان اين کشور خواهيم بود که لازمه آن گسترش روابط و سفرهاي مستمر مقامات اين دو کشور بين ايران و کره جنوبي است.

وي در پايان از استقبال گرم و مهمان‌نوازي مقامات ايراني بويژه مسئولان مجتمع کشت و صنعت فدک زرنديه قدرداني کرد.

به گزارش ايسنا، مديرعامل شرکت LS کره جنوبي و هيات تجاري همراه در سفر يک روزه به شهرستان زرنديه ضمن بازديد از مکان احداث بزرگترين کارخانه تراکتورسازي ايران در شهرستان، از مراحل احداث کارخانه سم و کود از زيرمجموعه‌هاي مجتمع کشت و صنعت فدک در شهرک صنعتي مامونيه مرکز شهرستان زرنديه که در زميني به  مساحت دو هزار متر مربع با ظرفيت توليد سالانه 10ميليون ليتر سم و 70 هزار تن کود ظرف مدت يک سال آينده به بهره‌برداري مي‌رسد، بازديد کردند.

اين هيات تجاري سپس با حضور در شهر خشکرود از توابع زرنديه از قسمت‌هاي مختلف مجتمع کشت و صنعت فدک اين شهرستان شامل فروشگاه تجهيزات و ابزار آلات کشاورزي آرمان سبز داراي نمايندگي در 12 استان کشور و عرضه‌کننده لوازم کشاورزي و نهاده‌ها با بيش از 13 هزار عنوان محصول، انبار تراکتورها، کارخانه فرآوري پسته، توليد بذر، انبار سم، انبار کود بازديد و نحستين تعميرگاه مجاز تراکتور شرکت LS در ايران را افتتاح کردند.xktucyt : t.
kmmaei <a href="http://tvvysrksitzn.com/">tvvysrksitzn</a>, [url=http://nwupcqjcqtfy.com/]nwupcqjcqtfy[/url], [link=http://idymezyfvdqo.com/]idymezyfvdqo[/link], http://ngafdvzxmciy.com/

Guestoweve : t.guest test post
[url=http://google.tn/]bbcode[/url]
<a href="http://google.tn/">html</a>
http://google.tn/ simple


نام:


آدرس پست الکترونیکی:


نظر: *
 

   
Powered By Sorooshan Co