صفحه اصلیمشتری خدمات ,خوش آمدید.شما اینجا هستید: بزرگترين کارخانه توليد تراکتور ايران در زرنديه احداث مي‌شود26/10/1400ورود به سیستم
کد خبر: 14تاریخ انتشار خبر: 20/02/1395 - 15:25تعداد بازدید: 2715

بزرگترين کارخانه توليد تراکتور ايران در زرنديه احداث مي‌شود

بنيانگذار و رئيس هيات مديره مجتمع کشت و صنعت فدک گفت: بزرگترين کارخانه توليد تراکتور ايران در زرنديه احداث مي‌شود. به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)- منطقه مرکزي- محمدرضا شريفي در جريان بازديد مديرعامل شرکت LS کره جنوبي از اين مجتمع به منظور جانمايي احداث اين کارخانه و افتتاح اولين تعميرگاه مجاز تراکتور شرکت ال اس در ايران گفت: در جريان بازديد مديرعامل اين شرکت از نمايندگي انحصاري فروش خود در شهرستان زرنديه مقرر شد که ساخت خط مونتاژ و توليد تراکتور در ايران تحت ليسانس ال اس کره جنوبي آغاز شود.

بنيانگذار و رئيس هيات مديره مجتمع کشت و صنعت فدک گفت: بزرگترين کارخانه توليد تراکتور ايران در زرنديه احداث مي‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)- منطقه مرکزي- محمدرضا شريفي در جريان بازديد مديرعامل شرکت LS کره جنوبي از اين مجتمع به منظور جانمايي احداث اين کارخانه و افتتاح اولين تعميرگاه مجاز تراکتور شرکت LS در ايران گفت: در جريان بازديد مديرعامل اين شرکت از نمايندگي انحصاري فروش خود در شهرستان زرنديه مقرر شد که ساخت خط مونتاژ و توليد تراکتور در ايران تحت ليسانس LS کره جنوبي آغاز شود.

وي بيان کرد: به منظور انجام امور مربوط به احداث اين کارخانه در پروتکلي که بين دو کشور ايران و کره جنوبي در تهران به امضاء مي‌رسد با سرمايه‌گذاري 250 ميليون دلاري کره جنوبي عمليات احداث آغاز خواهد شد.

وي با تاکيد بر اينکه در حال حاضر واردکننده تراکتور از شرکت LS کره جنوبي به کشور هستيم، اضافه کرد: اين کارخانه ظرف دو سال آينده با سرمايه‌گذاري کره جنوبي در زرنديه به بهره‌برداري خواهد رسيد و با توليد اين نوع تراکتور در داخل کشور موجبات اشتغال براي 500 نفر فراهم خواهد شد.

شريفي با اشاره به اينکه اين کارخانه با ظرفيت توليد 15 هزار تراکتور در فاز اول به بهره‌برداري خواهد رسيد، تصريح کرد: اين توليدات علاوه بر تامين نياز کشور به کشورهاي خاورميانه نيز صادر خواهد شد.

وي از کشور کره جنوبي به عنوان يکي از قدرتمندترين کشورهاي اقتصادي آسيايي ياد کرد و افزود: اجرايي شدن برجام فرصت مغتنمي براي بهره گيري از ظرفيت بالاي اين کشور براي تحقق اقتصاد مقاومتي مدنظرمقام معظم رهبري است.

وي جمهوري اسلامي ايران را دوست خوب و شريک تجاري مطمئني براي کره جنوبي دانست و تاکيد کرد: حضور رئيس جمهور و نمايندگان شرکت‌هاي تجاري کره جنوبي در ايران قطعا به دليل بالا بودن ظرفيت‌هاي کشاورزي و اقتصادي ايران براي سرمايه‌گذاري اين کشور در ميهن اسلامي صورت گرفته است.

به گفته وي، يکي از دستاوردهاي سفر رئيس جمهور کره جنوبي حضور 235 نفر از مقامات اين کشور پس از سال‌ها کاهش روابط تهران و سئول در کشورمان به منظور تقويت روابط و مناسبات تهران و سئول است.
نام:


آدرس پست الکترونیکی:


نظر: *
 

   
Powered By Sorooshan Co